مشاوره آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی کیمیا فکر بزرگ + سه گام

مشاوره، برنامه ریزی و پشتیبانی برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی

۳گام دات کام، سیستمی منحصر بفرد برای برنامه ریزی ارائه می کند که این سیستم برنامه ریزی با آنالیزهای دقیق مشاوران بسیار صحیح و نتیجه بخش می گردد. اساس کار در این سیستم برنامه ریزی بر مبنای روش درس خواندن، مدل یادگیری و نقاط قوت و ضعف داوطلب می باشد. یعنی یک روش مطالعه و برنامه ریزی کاملاً اختصاصی برای هر داوطلب.

داوطلب به تدریج می آموزد که چگونه درسها را بخواند تا بهترین نتیجه را از تلاش خود به دست آورد. بخش مهم دیگر این نوع برنامه ریزی، گنجاندن مرور سرفصلها براساس نقاط قوت و ضعف داوطلبان می باشد. در این سیستم با توجه به زمان داوطلب، حداقل ۳ و حداکثر تا ۷ دور مرور انجام می شود. داوطلبانی که زمان کافی ندارند و یا به هر دلیلی از درسی بیزارند و یا در آن به شدت ضعف دارند می توانند به اختیار خود و یا با صلاحدید مشاور ۵۰ درصد مهم مطالب که بیشترین سؤالات آزمون از آنها می آید را بخوانند. این ۵۰ درصد مهم به دقت و وسواس زیاد براساس سختی و آسانی سرفصلها و تعداد تستهای آنها در آزمونها چیده می شود.
اوج کار این سیستم برنامه ریزی در اصلاح عادات غلط مطالعه، آموزش روش صحیح درس خواندن و داشتن یک برنامه منسجم و دقیق برای مرور سرفصلها می باشد. به یاد داشته باشید که منبع درسی که در دستان شماست در دستان رتبه یک و رتبه ۱۰۰۰ و رتبه ای که مجاز به انتخاب رشته نشده است نیز می باشد، ولی آنچه که تفاوت را در رتبه ایجاد می کند، دانستن روش مطالعه آن منبع و برنامه ریزی برای اتمام و دوره و مرور آن منبع می باشد.

 

مشاوره کارشناسی ارشد شهرسازی کیمیا فکر بزرگ سه گام

 

ورود به صفحه توضیحات آزمون کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری

ثبت نام در پنل مشاوره ۳گام (رایگان)

مشاوره کارشناسی ارشد شهرسازی سه گام کیمیا فکر بزرگ (126 downloads)

شما همراه کیمیا فکر بزرگ می توانید برای استفاده از تمامی خدمات مشاوره ای سه گام از ۱۰% تخفیف ویژه استفاده نمائید.

برای اینگار موارد زیر را پر کرده و درخواست را ارسال فرمائید

درخواست تخفیف ۱۰% مشاوره سه گام

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره موبایل (الزامی)

موضوع: درخواست کوپن تخفیف مشاوره انتخاب رشته